Berušky – akce duben

Měsíc duben jsme ve třídě Berušek začali barevným týdnem. Kromě toho, že se děti formou hry barvy učily, měl každý den v tomto týdnu jinou barvu a tu děti potvrdily trikem, které daný den měli na sobě.

Druhý dubnový týden patřil zvířátkům. Na začátkem týdne se děti na zahradě MŠ seznámily se zvířátky z malé farmy Ludéřov, kde se prostřednictvím přímého kontaktu s malými mláďátky učily vnímaní potřeb zvířátek a opatrnosti při manipulaci s nimi. Týden jsme zakončili opět na zahradě MŠ, kde byly pro děti přichystané stanoviště s úkoly na toto téma.

Třetí dubnový týden jsme s dětmi navštívili kino Metropol, kde jsme shlédli divadelní představení Louskáček. Poslední dubnový týden patřil Malé čarodějnici. Děti přišly v čarodějnickém kostýmu, Plnily úkoly a společně jsme si zatancovali. Závěr měsíce patřil návštěvě policistů, kdy se děti seznámily s policejním autem a motorkou.