Žabičky – akce duben

První dubnový týden se děti ve třídě Žabiček zaměřily na rostliny, jejich životní cyklus i jejich jména. V botanické zahradě potom celý týden vyvrcholil Semínkovou slavností. Náš program krásně doplnily Voňavé hádanky v podání Muzikocesty..

Druhý týden jsme se věnovaly domácím a hospodářským zvířatům, takže nemohla chybět návštěva z farmy. V tomto týdnu se děti také zúčastnily první lekce na koloběžkách s Centrem pohybu.

Třetí týden se nesl ve znamení dopravních prostředků a pravidel. Hned první den si děti na zahradě užily vlastnoručně nakreslené dopravní hřiště. Navštívili jsme autoservis a cykloservis. Kouzelník Jiříček k nám zavítal s Kouzelnou dopravní školičkou.

Čarodějnické hrátky probíhaly v posledním týdnu. Překvapením tohoto týdne byla návštěva policistů.