Berušky – akce únor

Měsíc únor jsme ve třídě Berušek začali pohádkou o Koblížkovi. Děti si pohádku zahrály a na závěr týdne si koblížky vytvořily a ochutnaly. Ve druhém týdnu jsme si společně s ostatními třídami užili karneval, který se konal v ZŠ a také jsme si uspořádali karneval ve třídě Berušek, kde si děti vyzkoušely spoustu karnevalových úkolů. Týden jsme zakončili v DDM představením s názvem zajíček Ouško a první sněženka. Třetí únorový týden se děti blíže seznámily s tématem moje tělo a ve stejném týdnu se zúčastnily programu děti na větvi, kde si vyrobily krmítka pro ptáčky, které jsme společně rozvěsili na zahradě MŠ. Měsíc únor jsme zakončili týdnem s názvem „bacil přišel mezi nás.“ V tomto týdnu si děti vyzkoušely práci doktora i roli pacienta a vyrobily si doktorské čepice.