Zajíčci – akce únor

Únor jsme zahájili návštěvou DDM na Třídě 17. listopadu, kde jsme se seznámili s různými zvířátky. Děti měly možnost si zblízka prohlédnout, pohladit a taky nakrmit zvířátka z „Plyšárny“ a z „Bažiny“. Někteří to využili a druzí zase pozorovali jen zdálky.

Druhý týden jsme se vydali do Domu Armády, kde si pro nás vojáci připravili poučné a zábavné pásmo pohádkových melodií a písniček.

Hned druhý den na to jsme ve školní tělocvičně prožili pohádkový Karneval. Fotky z karnevalu si můžete prohlédnout ve zvláštním odkazu.

Poslední únorový týden jsme vyrazili do DDM na Jánského ulici, kde se děti při výukovém programu „Zajíček Ušáček a první sněženka“ dověděly plno zajímavostí o právě probouzejícím se jaru.

Poslední únorovou středu nás navštívil pan Radek Chajda s naučným programem „Hravá věda“. Děti si pod jeho vedením vyzkoušely plno zajímavých pokusů.